REKRUTACJA 2022/2023

 WYNIKI REKKRUTACJI DO KLASY 1

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie informuje, że  w postępowaniu rekrutacyjnym z dnia 23 marca 2022r. wszystkie dzieci z obwodu szkoły, których rodzice złożyli wnioski,  zostały zakwalifikowane do klasy I Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie na rok szkolny 2022/2023.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Pogwizdowie  informuje (w oparciu o zarządzenia Wójta Gminy Bochnia), iż zapisy dzieci do Oddziału Przedszkolnego  oraz klasy I Szkoły Podstawowej  odbywać się będą w następujących terminach :

– do oddziału przedszkolnego dla dzieci z gminy Bochnia - terminy

– do klasy pierwszej dla dzieci z obwodu - terminy

Wszystkie potrzebne do zgłoszenia druki dostępne są w sekretariacie szkoły lub są możliwe do pobrania poniżej:

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA    do pobrania doc

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY I                 do pobrania  doc

ZARZĄDZENIA WÓJTA GMINY BOCHNIA W SPRAWIE REKRUTACJI    do pobrania  Zarządzenie 1 Zarządzenie 2

TOP Skip to content